ارور های اسپلیت اجنرال

ارور های اسپلیت اجنرال

هر وسیله ای که با آن کار می کنیم روزی دچار مشکل خواهد شد. چه بهتر که با خطا ها و ایراد های وسیلی که در خانه از آن استفاده می کنیم آشنا باشیم. اگر شما هم یکی از کسانی هستید که از اسپلیت اجنرال استفاده می کنید بهتر است ارور های اسپلیت اجنرال را بشناسید. قطعا به کارتان خواهد آمد. دراین مطلب دارین مارکت به بیان تمامی ارور هایی که ممکن است در زمان استفاده از اسپلیت های اجنرال رو به رو شوید، می پردازیم. با ما همراه باشید.

ارور های اسپلیت اجنرال در مدل های مختلف

به یاد داشته باشید باید بعد از دیدن ارور های اسپلیت اجنرال آن را خاموش کنید و قبل از این که مشکلی پیش بیاید با یک تعمیر کار ماهر تماس بگیرید.

تذکر مهم این است هیچگاه خود اقدام به رفع این ارور ها نکنید زیرا خطر برق گرفتی و یا آسیب زدن به اسپلیت از جانب شما وجود دارد.

نکته مهم دیگر که حتما رعایت کنید این است که حتما از یک نوسان گیر برق استفاده کنید. بعضی اوقات نوسانات برقی سبب ایجاد ارور می شوند. اگر در زمان نوسانات برقی اروری مشاهده کردید، دوشاخه را از برق بکشید و دوباره آن را وصل کنید تا ارور رفع شود. اگر رفع نشده بود با تعمیرکار تماس بگیرید.

لیست کد خطا ها

کد خطا E2-L2: اشکال در سنسور اتاق

کد خطا E3-L1: اشکال در سنسور لوله

کد خطا E4-L5 : به وجود آمدن وضعیت غیر عادی در واحد خروجی

کد خطا E5-L6: خرابی برد الکترونیکی/ ممکن است موتور فن داخلی سیگنال برگشتی به بورد را نداشته باشد.

کد خطا E6: به وجود آمدن خرابی در شیر برقی/ سوختگی در شیر برقی/ خراب شدن برد الکتریکی

کد خطا E7: خرابی یا اشکال در سنسور خارجی دستگاه می باشد.

کد خطا E8: سوختگی محافظ گرما/ خرابی برد الکترونیکی

کد خطا E9: مشکل یا سوختگی از پمپ آب/ خرابی برد الکترونیکی

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.