ارور DE و ارور OE در لباسشویی سامسونگ

در مطالب قبلی ارور 5e لباسشویی سامسونگ , ارور LE و ارور IE مورد بررسی قرار گرفت. در این مطلب از وبسایت دارین مارکت ارور de لباسشویی سامسونگ و ارور oe لباسشویی سامسونگ را مورد بحث قرار میدهیم.

 

ارور DE لباسشویی سامسونگ

این ارور نشان از وجود مشکل در درب لباسشویی می باشد. مواردی که منجر به بروز این کد خطا می شوند :

گاهی پیش می آید که درب لباسشویی با فشار کشیده میشود. این امر منجر به دفرمه شدن زبانه ی آن شده و در نتیجه سوپیچ لازم برقرار نمیشود و ارور de ظاهر میشود.

از دیگر عواملی که سبب بروز این خطا میشود میتوان به سوکت سوپیچ قفل اشاره نمود که اگر شکسته شده باشد یا به درستی وصل نشده باشد خطای DE نمایش داده میشود.

در نهایت اگر دو مورد بالا نباشد ممکن است بُرد دستگاه معیوب شده باشد.

 

رفع ارور DE ماشین لباسشویی سامسونگ

برای برطرف کردن این مشکل ابتدا باید از صحیح بسته شدن درب دستگاه اطمینان حاصل نماپید. اتصالات قفل درب جهت هرگونه اتصال کوتاه و سوختگی بررسی شود.قفل درب و اجزای آن به دقت بررسی شود و در صورتی که شکستگی در آن وجود داشت اقدام به تعویض نماپید. چنانچه اقدامات بالا شامل دستگاه شما نبود با مرکز تعمیرات تخصصی لباسشویی تماس حاصل فرمایید.

 

ویدیوی ارور de و برطرف کردن مشکل

 

 

ارور OE لباسشویی سامسونگ

چنانچه آب وارد شده به داخل دستگاهاز سطح مجاز تعریف شده برای لباسشویی بیشتر باشد خطای OE نمایش داده میشود. میزان ورود آب به داخل دستگاه برعهده ی هیدروستات است. بنابراین قطعه ای که سطح مجاز آب داخل لباسشویی را مشخص میکند هیدروستات است.

چنانچه به هر دلیلی قطعه ی مذکور دچار عیب و ایراد شود و یا مسیر ورود هوا به داخل هیدروستات مسدود گردد باعث نمایش ارور oe لباسشویی سامسونگ میشود.

همچنین کد خطا oe خطر سرریزر شدن را اعلام می‌کند. بدلیل استفاده از مایع و یا پودرهای شوینده زیادی ممکن است این خطا را بر روی دستگاه خود ببینید. در این صورت سریع دستگاه را از برق بیرون کشیده و حدودا ۱ دقیقه فرصت دهید. سپس لباسشویی را مجدد روشن کنید. با اینکار پمپ تخلیه باید به کار افتاده و محتویات ماشین لباسشویی را تخلیه کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.