طرز استفاده از ماشین ظرفشویی ( به همراه ویدیو آموزش )

استفاده از ماشین ظرفشویی

استفاده از ماشین ظرفشویی صرفه جویی زیادی در وقت و انرژی دارد. برای استفاده بهتر از ماشین ظرفشویی باید با تمام قابلیت های دستگاه خود آشنایی داشته باشید و از آن استفاده کنید. در انتهای این مطلب ویدیو طرز استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ را توضیح دادیم. البته نحوه کار با اکثر برندهای ماشین ظرفشویی مانند ال جی، بوش، مجیک و … نیز مشابه است.
تا چند سال پیش اغلب ماشین ظرفشویی ها را به چشم یک کالای تجمّلی نگاه می کردند. اما دیگر این روز ها این ذهنیت عوض شده و تبدیل به کاربردی ترین وسیله در آشپزخانه شده است. اما چند درصد از کسانی که به فکر خرید آن هستند شناخت خوبی دارند؟ با ما همراه باشید تا در این مطلب دارین مارکت راه های استفاده از ماشین ظرفشویی را به شما نشان دهیم.

سبد شست و شوی میوه و سبزی

شاید تعجب کنید که یکی از راه های استفاده از ماشین ظرفشویی، شستن میوه و سبزی با آن است. بیشتر فروشنده ها از بازگو کردن این حقیقت خودداری می کنند. اما باید به شما بگویم همان طبقه اول ماشین ظرفشویی شما، برای شست و شوی میوه و سبزی مورد استفاده قرار میگیرد.

البته در نظر داشته باشید که تنها ظرفشویی هایی این امکان را دارند که امکان شست و شو با آب سرد را دارا باشند.

از نمک استفاده نکنید

بیشتر وقت ها به این که دفترچه راهنمای یک محصول را بخوانیم خودداری می کنیم. فکر می کنیم که قرار است خودمان همه کارایی های آن را دوباره کشف کنیم. غافل از این که تنها با مطالعه دفترچه راهنما می توانیم به تمام کارایی های آن پی ببریم.

برای مثال در دفترچه راهنمای استفاده از برخی از ماشین ظرفشویی ها نوشته است که مجهز به دستگاه سختی گیر آب است. پس دیگر لازم نیست از نمک در آن استفاده کنید.

ظروفی درخشان تر

یکی از صحنه هایی که دوست داریم بعد از باز کردن در ماشین ظرفشویی با آن رو به رو شویم، ظروفی درخشان است. اگر شما هم به داشتن ظروفی درخشان و براق اهمیت می دهید در استفاده از ماشین ظرفشویی و انتخاب آن به این نکته که وسیله شما مخزن مایع براق کننده داشته باشد دقت کنید. در مرحله آخر آب کشی مایع براق کننده روی ظرف ها پاشیده شده و براق می شوند.

بازو های متحرک یک کارایی ویژه

داشتن بازوهای متحرک به شما کمک می کند تا به میل خود سبد ها را جا به جا کرده و ظرف ها را با حالت دلخواه خود بچینید.

سخن آخر

دقت کنید که طرز استفاده از ماشین ظرفشویی می تواند سرعت کار های شما را چندین برابر کند. دارین مارکت به عنوان یک فروشگاه تخصصی فروش انواع ماشین های ظرفشویی می تواند به شما در انتخاب انواع مدل های به روز دنیا به شما کمک کند. با ما همراه باشید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.