اسمارت هاب چیست

اسمارت هاب چیست

قابلیت اسمارت هاب چیست؟

ممکن بوده هنگام جستجوی مشخصات تلویزیون سامسونگ به این قابلیت Smart Hub برخورد کرده و سوال هایی ذهن شما را درگیر کرده باشد که قابلیت اسمارت هاب چیست و چه کارایی خواهد داشت؟ در این مطلب شما را با این موضوع آشنا خواهیم کرد و اما در واقع افرادی هستند که از فعال کرن اسمارت هاب هیچ گونه اطلاعی ندارند، به همین دلیل هم قابلیت و هم نوع فعال سازی آن را برای شما شرح خواهیم داد. قابلیت Smart Hub در تلویزیون های هوشمند در واقع نحوه دید تلویزیون را تغیر خواهد داد. قابلیت Smart Hub این امکان را برای شما فراهم می سازد تا به راحتی فیلم، نمایش یا ویدیو کلیپ‌های وب را جستجو نمایید. شما به راحتی می توان از آن در زمینه های مختلف استفاده نمایید.

در قسمت اسمارت هاب، یک صفحه ی جدا به نام Samsung Apps وجود داشته که دارای برنامه های ویژه و خاص تلویزیون می باشد. در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا برنامه هایی درباره ی بازی، ورزش و آموزش را جستجو نمایید. قابلیت Smart Hub شما را به محتوای دیجیتالی مورد علاقه خود مانند فیلم های YouTube، اطلاعات ورزشی از ESPN و سایر اطلاعات از طریق Facebook یا Twitter وصل می کند. قابل ذکر است که قابلیت اسمارت هاب در تلویزیون سامسونگ دارای مرورگر وب بوده تا در فضای مجازی جستجو مورد نظر انجام گیرد.

تنظیمات اسمارت هاب

برای اینکه دسترسی کامل به امکانات تلویزیون داشته باشید باید از اسمارت هاب استفاده نمایید. با بهره مندی از Smart Hub به فایل هایی که از لپ تاپ و وسایل دیگری به اشتراک گذاشته اید به راحتی دسترسی خواهید داشت. همچنین استفاده از اینترنت با این جزئیات برای شما لذت بخش خواهد بود.

مرحله اول : ابتدا تلویزیون هوشمند خود را به اینترنت متصل کنید. برای استفاده از برنامه ها باید تلویزیون به اینترنت وصل شده باشد. به این دلیل که هنگام تنظیم اسمارت هاب هیچ گونه مشکلی بوجود نیاید.

مرحله دوم
در مرحله اول باید برنامه مورد نظر خود را جتسجو نموده و برای باز کردن آن کلید های جهت دار را فشار دهید، در آخر دکمه ی enter را انتخاب نمایید. شما در جاهای مختلفی می توانید برنامه ها را پیدا کنید. نوار شروع: دکمه source را فشار دهید تا نوار شروع برای شما باز شود، در اینجا برنامه هایی که بیشترین استفاده را دارند پیدا می کنید. منوی برنامه ها: نماد برنامه ها را در نوار شروع انتخاب کنید و دکمه enter را فشار دهید. صفحه جستجو: در فهرست برنامه ها زره بین را در بالا سمت راست انتخاب کرده و نام برنامه را وارد کنید. شما یک صفحه کامل از برنامه ها را خواهید دید.
مرحله سوم
یک برنامه را نصب کنید. بعد از باز کردن برنامه به صفحه ی نصب بروید و install را پیدا کرده و دکمه ی enter را بزنید. قطعا صفحه ی برنامه برای شما باز شده و برنامه ی مورد نظر شما بر روی تلویزیون هوشمند سامسونگ نصب خواهد شد و از دیدن برنامه ی مورد علاقه یتان لذت خواهید برد.
مرحله چهارم
برنامه ی مورد نظر را به نوار شروع متصل نموده و برای دسترسی به برنامه می توانید از گزینه های زیر کمک دریافت نمایید.
به فهرست برنامه ها برگردید.
Settings را انتخاب کرده و سپس دکمه ی enter را فشار دهید.
اکنون لیستی از همه ی برنامه های نصب شده را مشاهده خواهید کرد. برنامه ی مورد نظر خود را برای افزودن به نوار شروع انتخاب کنید.
در منویی که ظاهر می شود، گزینه ی Add to homepage (صفحه ی اصلی) را انتخاب و دکمه ی enter را فشار دهید. چنانچه می خواهید برنامه را از نوار شروع حذف کنید، گزینه ی Delete را در صفحه ی اصلی انتخاب کنید تا برنامه حذف شود.

نحوه فعال کردن اسمارت هاب
پس ازاتصال نمودن تلویزیون به اسمارت هاب باید گزینه هایی را دنبال نمایید.
اول : در ابتدا می توانید با ریموت کنترل دکمه مربوط به Smart Hub را فعال کنید.

دوم: هنگامی که صفحه Smart Hub ظاهر می شود. پیامی را در قسمت بالایی نشان می‌دهد که به شما می‌گوید برای لذت بردن از Smart Hub به شبکه خود وصل شوید. چند لحظه صبر کنید تا تلویزیون این ویژگی را فعال کند.

سوم : اگر Smart Hub با موفقیت به سرور سامسونگ متصل شد پنجره‌هایی در صفحه نمایش ظاهر می شوند برای ادامه باید  Agree را انتخاب کرده و Enter را فشار دهید.

چهارم: بر روی صفحه نمایش Privacy Policy ظاهر می شود. اگر موافق هستید، Agree را انتخاب کنید و Enter را بزنید.

پنجم : پنجره ای ظاهر می شود با این عنوان که«Smart Hub باید به روز شود». سپس تلویزیون تمام برنامه‌های لازم مانند Netflix، Vudu، Pandora، Facebook و غیره را اضافه می کند.

ششم: پس از اتمام به روز رسانی، Enter را فشار دهید تا بعد از آن OK را انتخاب کنید. قابلیت Smart Hub اکنون فعال شده است.

کلیدواژه : smart hub
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.