انتخاب لوازم برقی کوچک برای آشپزخانه

انتخاب لوازم برقی کوچک برای آشپزخانه

یکی از مشکلاتی که اغلب اوقات برای خانم ها پیش می آید این است که دقیق نمی دانند که چه لوازمی برای آشپزخانه لازم دارند و چه لوازمی را ممکن است حتی سالی یک بار هم استفاده نکنند. انتخاب لوازم برقی کوچک برای آشپزخانه، به سبب وجود محصولات زیاد و برند های متنوع بسیار سخت شده است. از این رو در این مطلب دارین مارکت به راهنمایی شما در انتخاب این اقلام می پردازیم.

یک آشپزخانه مجهز

داشتن یک آشپزخانه مجهز و لوازم آشپزخانه کازآمد، آرزوی بسیاری از ما است. همه ما دوست داریم برای هر کار کوچکی که شاید انجام دهیم، آن هم حتی سالی یک بار، ابزار مورد استفاده آن را داشته باشیم. اما اینقدر این لوازم زیاد هستند که اگر در انتخاب آن ها دقت نکنیم خیلی زود کابینت ها با وسایلی پر می شوند که به آن ها نیاز نداریم. در ادامه به اقلام ضروری اشاره خواهیم کرد.

آب میوه گیری:

یکی از اقلام بسیار ضروری برای هر خانه ای، یک آبمیوه گیری مرغوب است. اغلب بچه ها دوست دارند تا میان وعده های خوشمزه ای بخورند. اما آبمیوه هایی که با مواد نگهدارنده تهیه شده اند برای سلامتی مضر هستند. علاوه بر این سرشار از قند ها و رنگ های مصنوعی نیز هستند.

به همین سبب داشتن یک آبمیوه گیری بسیار مناسب و کارآمد خواهد بود. در نظر داشته باشید از آبمیوه گیری هایی که دهانه بزرگی دارند استفاده کنید. کار با آن ها راحت تر است.

یک آبمیوه گیری خوب نباید در هنگام کار لرزش داشته باشد. همچنین جنس تیغه باید از فولاد ضد زنگ و تیتانیومی باشد. این نوع تیغه به مرور زمان کند نمی شود و بسیار با دوام است.

چای ساز:

چای ساز یکی دیگر از موارد لازم در انتخاب لوازم برقی کوچک برای آشپزخانه است. چای ساز ها می توانند کار شما را در مهمانی ها و حتی در روز های کاری که سرتان شلوغ است راحت کند. اما یک چای ساز خوب باید حتما قطع کننده جریان برق را به صورت اتوماتیک داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید که هم قوری و هم کتری آن لازم است که فیلتر داشته باشند. قوری هم باید در برابر حرارت مستقیم مقاوم باشد.

سرخ کن

در انتهای لیست انتخاب لوازم برقی کوچک برای آشپزخانه، به سرخ کن اشاره می کنیم. سرخ کن های قدیمی مصرف روغن بسیار بالایی داشتند. اصلا به فکر خرید چنین سرخ کنی نباشید. زیرا با این کار کالری های بی حد و حسابی به بدن خود وارد می کنید.

نسل نوین سرخ کن ها وارد بازار شده اند که تنها با یک قاشق روغن می توانید از آن ها استفاده کنید. می توانید در این سرخ کن ها از سبزیجات تا مرغ و ماهی را با کمترین روغن سرخ کنید و یک غذای سالم بر روی سفره بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.