برچسب انرژی در ماشین لباسشویی

برچسب انرژی در ماشین لباسشویی

لباسشویی جزو لوازم خانگی است که این روز ها در بیشتر خانه ها یافت می شود. از برند های نو پا گرفته تا برند های معروف و معتبر جهان انواع لباسشویی ها را تولید می کنند. اما امروز نمی خواهیم در مورد برند های تولید کننده لباسشویی و یا انواع آن صحبت کنیم. برچسب انرژی در ماشین لباسشویی و دقت به آن موضوع بحث امروز ما است. با ما همراه باشید.

برچسب انرژی چیست؟

رده انرژی استانداری جهانی است که طی آن مصرف انرژی یک محصول مشخص می شود. این رده بندی با استفاده از حروف الفبای زبان انگلیسی مشخص می شود. حرف A نشان کم مصرف ترین و حرف G پر مصرف ترین از نظر مصرف انرژی است. اما از سال 2010 میلادی به بعد تغییراتی در این برچسب ها به وجود آمد. به این صورت که رده انرژی A خود به 4 دسته A، A+، A++، A+++، تقسیم شده است. در این دسته A+++ در یک محصول به این معنی است که در بهینه ترین حالت مصرف است. همچنین در این برچسب ها مصرف برق در سال، میزان صدا و نوع موتور آن نیز مشخص می شود.

اهمیت برچسب انرژی در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی در هر نوعی که باشد تقریبا هر روز مورد استفاده قرار می گیرد. شاید در گذشته بیشتر افراد به این که لباسشویی آن ها تا چه حد صدا دارد و یا چه مقدار آب و برق مصرف می کرد، اهمیت چندانی نداشت. اما این روز ها با تلاش برند ها با بی صدا کردن و کم مصرف کردن محصولات خود سعی می کنند تا محصولات خود را به سمت و سوی مصرف بهینه سوق دهند. از این رو برچسب انرژی در ماشین لباسشویی بیش از پیش اهمیت پیدا می کند.

پیشنهاد دارین مارکت

اگر می خواهید دفعه بعد که قبض برق را مشاهده می کنید دچار شوک نشوید در هنگام خرید لباسشویی حتما به این برچسب نگاه کنید و اگر مصرف یک لباسشویی زیاد بود دور آن را خط بکشید. شرکت لوازم خانگی دارین مارکت در شهر تجاری بانه انواع محصولات لوازم خانگی از جمله لباسشویی و ظرفشویی را با بهینه ترین حالت مصرف و با مناسب ترین قیمت تقدیم شما کاربران عزیز می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.