دارین مارکت

همیشه مشتریان لوازم خانگی در جستجوی فروشگاهی معتبر هستند. مکانی که بتواند قوت قلبی برای خرید به آنان بدهد. در یک کلام به دنبال وجود تضمین و اصالت کالا هستند. به این معنا که وسیله ی خریداری شده توسط آنان مرغوب، اورجینال و دارای ضمانت نامه معتبر باشد.

اکنون از این نکته مهم این سوال مطرح میشود که دارین تا چه حد در تضمین و اصالت کالا های خود اطمینان دارد؟

کاملا بدیهی است هر فروشگاه یا شخصی همواره کار خود را تایید و از آن تعریف و تمجید میکند. اما فروشگاه دارین با دلایلی محکم و واضح موضوع اصالت کالا را بیان می کند. در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم؛

1- واردات بدون واسطه:
فروشگاه دارین همانطور که در مطلب قبلی خود در آشنایی اولیه با دارین اعلام کرده بود، دارای واردات بدون واسطه است. این واردات از مرزهای غربی کشور و مرز جنوبی بندر گناوه انجام می گیرد. این موضوع تایید سلامت و اصالت کالا را می رساند. چون واسطه هایی در این میان که احتمال ایجاد تغییرات در قطعات و ساختار محصولات را دارند حذف می شوند. در جمع بندی کلی محصولات در دارین کاملا فابریک و نو هستند. البته شایان ذکر است که این نوع از واردات در کاهش قیمت خرید شما هم سهم به سزایی دارد.
2- فعالیت با شرکت های اصلی و معتبر:
فروشگاه دارین خریدهای خود را از هر شخص حقیقی یا حقوقی به انجام نمی رساند. بلکه بسیار روی اعتبار طرف فروشنده حساس است و اهتمامی ویژه به این مسئله دارد. در همین راستا تمام خریدهای خود را از شرکت های معتبر و خوش نام انجام می دهد. و حتی الامکان با شرکت های اصلی برندها هم همکاری ایجاد می کند. این خرید مطمئن از ما،توان یک فروش مطمئن را به ما می دهد. این همان اصالت کالا است.
3- ضمانت نامه و گارانتی:
وجود ضمانت نامه و گارانتی معتبر همان قوت قلب برای مشتری است. زمانی که شما می بینید که اجناس مد نظر شما چندین سال ضمانت نامه دارند و در صورت بروز مشکلاتی در محصول خریداری شده امکان پیگیری آن را دارید از اصالت کالا مطمئن می شوید. تمام محصولات موجود در فروشگاه دارین دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش هستند. پس از کیفیت و اورجینال بودن محصولات یقین داشته باشید.
4- آمادگی دارین برای میزبانی شما:
فروشگاه دارین برخلاف اکثر فروشگاه های آنلاین امکان حضور مشتریان در فروشگاه را تدارک دیده است. همیشه خریداران اینترنتی از این مسئله که اگر مشکلی در فرایند خرید یا خود محصولات بوجود آمد دستمان به جایی بند نیست،هراس دارند. اما در فروشگاه ما می توانید تعاملی مستقیم و دوستانه با مسئولان دارین ایجاد کنید.
5- شرکت های ارائه دهنده گارانتی شاهداند!
دانستن این نکته لازم است که اگر محصول خریداری شده توسط شما دارای اصالت نباشد. یا به معنای دیگر ضمانت نامه آن اصل نباشد حتی محصول را برای شما نصب نمی کنند. در نتیجه نصب و ارائه خدمات توسط شرکت های آن، کاملا صحبت های ما را تصدیق می کند.

در پایان بار دیگر کیفیت و اصالت کالاهای دارین را تضمین می کنیم. و اعلام میداریم امتیازاتی مانند واردات بدون واسطه، همکاری با شرکت های اصلی، قیمت های پایین و سایر موارد که در این متن و متن های قبلی توضیح داده شدند در کمتر فروشگاهی دیده می شود.

فروشگاه دارین سعی در ارائه محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب دارد. و خریدی مطمئن را برای شما آرزو می کند.