تمیز کردن گاز با راه کار های فوق العاده

تمیز کردن گاز

خانم ها به تمیزی و برق زدن لوازم آشپزخانه خود بسیار اهمیت می دهند. از این رو این موضوع باعث شده است همواره به دنبال راه های جدیدی برای تمیز کردن لوازم خانگی خود باشند. یکی از مهمترین وسایل نیز گاز می باشد که روی برق زدن آن بسیار حساسیت به خرج می دهند. با دارین مارکت همراه باشید تا با تمیز کردن گاز با راه کار های فوق العاده آشنا شوید.

تمیز کردن گاز

اگر فکر می کنید برق انداختن گاز کاری سخت است برای تمیز کردن آن از این ترکیبات استفاده کنید قطعا دیگر مورد دیگری را امتحان نخواهید کرد.

استفاده از جوش شیرین و آمونیاک

شاید بوی بد آمونیاک شما را اذیت کند اما یکی از تاثیرگذارترین ترکیبات برای تمیز کردن گاز شما استفاده از ترکیب جوش شیرین و آمونیاک است. جوش شیرین و آمونیاک را با یک دیگر ترکیب کنید و چدن های گاز را درون آن ها قرار دهید. 24 ساعت آن ها را بشویید. به تمیزی روز اول شده اند.

آب اکسژنه و جوش شیرین

مقداری جوش شیرین بر روی صفحه گاز خود بپاشید و آب اکسژنه را در آب پاش ریخته و روی جوش شیرین بریزد و سپس با یک دستما آن را تمیز کنید. خواهید دید که تمیز کردن گاز تا چه حد راحت خواهد شد.

استفاده از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین

شاید سرکه به خودی خود بوی خوبی نداشته باشد و کمی اذیت کنند باشد. اما به شما قول می دهم ترکیب این دو به شدت گاز شما را تمیز می کند. تنها جوش شیرین و سرکه را با یک دیگر ترکیب کنید و بعد از 5 دقیقه با یک دستمال نم دار آن را تمیز کنید. خبری از لکه های چربی نخواهد بود.

خمیر نمک و جوش شیرین

یک قاشق غذاخوری نمک را با یک قاشق غذاخوری جوش شیرین ترکیب کنید. سپس یک قاشق آب جوش اضافه کنید. خمیری به دست می آید. خمیر مورد نظر را به پارچه ای آغشته کنید و بر روی سطح گاز بکشید. سپس با یک پارچه نم دار به خوبی تمیز کنید. خواهید دید برق انداختن گاز ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

ترکیب صابون و آب

حتما می دانید صابون به دلیل ترکیبات قلیایی که دارد چربی ها را در خود حل می کند. بنابراین برای تمیز کردن گاز کافی است مقداری صابون را رنده کنید و با مقداری آب ترکیب کنید و درون آب پاش بریزد و بر روی گاز اسپری کنید. بعد از 20 دقیقه به خوبی کف را پاک کنید. تبریک می گویم گاز شما برق می زند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.