جاروبرقی خوب چی بخرم؟

جاروبرقی خوب

بدون شک یکی از مهمترین اقلام مورد نیاز برای خانه جاروبرقی است. اما با وجود مارک ها و انواع آن شاید کمی گیج شوید که کدام جاروبرقی خوب است. در این مطلب دارین مارکت شما را با انواع جاروبرقی آشنا خواهیم کرد. با توجه به نیاز های خود می توانید بهترین نوع را برای خود انتخاب کنید.

انواع جاروبرقی خوب را بشناسید

شاید بد نباشد برای انتخاب یک جاروبرقی خوب اول با انواع آن ها آشنا شوید. در ادامه شما را با پر کاربردترین جاروبرقی های مخصوص استفاده خانگی آشنا خواهیم کرد.

انواع جاروبرقی

جاروبرقی مخزن دار

جاروبرقی ایستاده

جاروبرقی دستی

جاروبرقی عصایی

جاروبرقی رباتیک

جاروبرقی چند کاره

جاروبرقی مخزن دار

جاروبرقی خوب

جاروبرقی خوب به جاروبرقی گفته می شود که هم مکش خوبی داشته باشد و هم مخزنی برای جای دادن زباله ها گرد و خاکی که جمع می کند.

جاروبرقی های مخزن دار یا کیسه ای یکی از محبوب ترین جاروبرقی هایی هستند که در بیشتر خانه ها یافت می شوند. با خرید یکی از این جاروبرقی ها می توانید فرش ها را تمیز کنید، مبلمان را از هر نوعی که هست از گرد و خاک و زباله پاک کنید و راه پله ها را گرد گیری کنید.

توصیه می کنیم اگر خانواده ای پر جمعیت دارید و یا از جاروبرقی بیش از حد معمول استفاده می کنید به خرید جاروبرقی های کیسه ای یا مخزن دارد فکر کنید.

جاروبرقی ایستاده

جاروبرقی خوب

جاروبرقی ایستاده همان طور که از نامش پیدا است به صورت ایستاده و یا عمودی کار می کند. این جاروبرقی ها همانند کیسه ای ها دارای یک مخرن هستند. اما تنها برای تمیز کردن فرش قابل استفاده هستند. اگر از جاروبرقی زیاد استفاده نمی کنید و می خواهید جای کمی اشغال کنید، این برای شما جاروبرقی خوب و کارا خواهد بود.

جاروبرقی دستی

جاروبرقی خوب

بی شک جاروبرقی که به راحتی با دست حمل شود، یک جاروبرقی خوب و حتی فوق العاده است. با یک جاروبرقی دستی و قابل حمل می توانید به راحتی کثیف کاری بچه ها را جمع کنید، روی مبل ها را سریع جاروبرقی بکشید و اگر حیوان خانگی دارید مو های چسبیده به وسایل را به راحتی با آن جمع کنید.

می توانید به راحتی آن را به قسمت شارژ ماشین وصل کنید و داخل ماشین را با این جاروبرقی قدرتمند تمیز کنید.

جاروبرقی عصایی

جاروبرقی خوب

جاروبرقی عصایی یک جاروبرقی خوب برای کسانی که می خواهند به راحتی جاروبرقی به هر سوراخ و سنبه ای سرک بکشد و آشغال ها را جمع کند. این جاروبرقی سبک و خوش دست به راحتی می تواند خم شود و زیر مبل ها را تمیز کند. راه پله ها را پاک کند و پارکت ها را برای شما به خوبی تمیز کند.

می توانید از کودکان خود بخواهید با این جاروبرقی اتاق خود را تمیز کنند تا هم کارهای شخصی خود را انجام دهند و هم از یک وسیله خوب و سبک استفاده کنند.

جاروبرقی رباتیک

جاروبرقی خوب

همه خانم ها دوست دارند زمانی که آن ها مشغول انجام آشپزی و یا دیگر کارهای خانه اند و یا حتی زمانی که کسی در خانه نیست، یکی خانه را جاروبکشد و همه آشغال ها را جمع کند.

جاروبرقی رباتیک همان چیزی است که شما می خواهید. این نوع جاروبرقی در واقع یک ربات قابل برنامه ریزی است. به راحتی زباله ها و گرد و غبار را پیدا کرده و آن ها را جمع می کند. خوبی این جاروبرقی این است که زمانی که کارش تمام شد به صورت اتوماتیک به جای خود باز می گردد.

جاروبرقی چند کاره

جاروبرقی خوب

همه خانم ها از جاروبرقی که بتواند چندین کار را انجام دهد خوشحال خواهند شد. جاروبرقی های چند کاره می توانند به راحتی به کار جاروبرقی های مخزن دار برای شما انجام دهند. اما این تمام ماجرا نیست.

این جارو برقی به نوع دستی نیز تبدیل می شود. می توانید به راحتی آن آن را با دست حمل کنید و یا گوشه های مبل و روی آن را تمیز کنید. مزیت دیگر این جاروبرقی این است که چراغ هایی روی قسمت جلویی آن قرار دارد.

با وجود این چراغ های ریز می توانید مطمئن باشید که هیچ زباله ای از دیدتان مخفی نخواهد ماند و قسمت های تاریک را به راحتی تمیز کنید.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.