جارو برقی رباتیک ال جی را بشناسیم

جارو برقی رباتیک ال جی

برخی از برند ها آنقدر پیشرفته و البته آنقدر دوست داشتنی هستند که لازم نیست در مورد آن ها با آب و تاب چیزی را توضیح دهیم. یکی از این برند ها، برند کره ای الاصل ال جی است. کمپانی پیشتاز ال جی همواره در تولید لازم خانگی نوین خلاقیت به خرج داده است. اکنون نوبت معرفی یکی از محصولات برتر این برند یعنی جارو برقی های رباتیک است با ما همراه باشید تا جارو برقی رباتیک ال جی و ویژگی های آن را به شما معرفی کنیم.

جارو برقی رباتیک ال جی در یک نگاه

در بیشتر فناوری های به روز دنیا ما مدیون ال جی هستیم. اغلب این فناوری ها را این برند بود که برای اولین بار وارد بازار های جهانی کرد. از سولاردام گرفته تا این جارو برقی های رباتیک. از سال 2002 تا کنون که این محصول توسط ال جی معرفی شد، برند های دیگری نیز دست به تولید آن زدند. اما هنوز هم ال جی است که پیشگام این فناوری بوده و هر روز نیز دامنه آن را وسعت می بخشد. جارو برقی ال جی قابلیت های ویژه ای دارد که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت.

اتصال به گوشی همراه

بدون شک همه تجربه مهمان های سر زده را داشته ایم. اما این اوضاع زمانی خارج از کنترل می شود که شما بیرون از خانه باشید و مهمان ها در راه رسیدن به خانه. این جا است که جارو برقی ال جی به داد شما می رسد. بعد از خریداری جارو برقی ال جی لازم است یک نرم افزار مخصوص به آن را روی گوشی خود(اندرویدی یا IOS) نصب کنید. این نرم افزار نمای خانه شما را در اختیار جارو برقی ال جی قرار می دهد. با فشار دادن هر قسمت بر روی نقشه، جارو برقی همان قسمت را تمیز می کند.

جارو برقی رباتیک ال جی و دوربین های 3 گانه

خلاقیت ال جی تمامی ندارد. بر روی بدنه جارو برقی ال جی 3 دوربین قرار دارد. یک دوربین در قسمت عقب، دوربینی برای قسمت بالایی و دوربینی در قسمت جلو. این دوربین ها همانند چشم جارو برقی عمل کرده و از برخورد آن با اشیایی مانند پایه میز و صندلی ها جلوگیری می کنند.

جاروبرقی رباتیک ال جی  یک دوربین مداربسته هوشمند

علاوه بر این که دوربین های 3 گانه ال جی می توانند همانند چشم عمل کرده و از برخورد و یا سقوط جارو برقی از ارتفاع جلوگیری کنند، می توانند دوربین مداربسته های هوشمندی باشند که حساس به حرکت اند. زمانی که از خانه بیرون می روید، حالت Home-Guard یا امنیت برای خانه را فعال می کنید. در این حالت جارو برقی با احساس کوچکترین حرکتی در غیاب شما در خانه، شروع به عکس برداری کرده و آن را برای گوشی همراه شما ارسال می کند.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.