جدیدترین ظرفشویی های ال جی و ویژگی های آن

جدیدترین ظرفشویی های ال جی

ال جی یکی از برند های پیش گام در دنیا است که بسیاری از کمپانی های به نام دیگر نیز از فناوری ها و خلاقیت های این غول کره ای تقلید می کنند. ال جی ثابت کرده است که در تمام محصولات خود از جمله لباسشویی ها، ظرفشویی ها، سولاردام ها و حتی انواع تلفن های همراه خود آنقدر خلاقیت و نوآوری دارد که می توانند همه جهان را به خود خیره کند. اخیرا جدیدترین ظرفشویی های ال جی به امکانات جدیدی مجهز شده اند که توضیح در مورد آن ها خالی از لطف نیست.

جدیدترین ظرفشویی های ال جی و امکانات آن

جدیدترین ظرفشویی های ال جی امکانات ویژه ای دارند که بیش از پیش ما را به داشتن آن ها در آشپزخانه خود ترغیب می کنند. در ادامه به بیان امکانات فوق العاده آن ها می پردازیم.

مصرف آب کمتر از همیشه: اگر تا به حال به دلیل مصرف بیش از اندازه آب از خرید ظرفشویی خود داری می کردید خبر خوب برای شما این است که ظرف شویی های نسل نوین ال جی با طراحی و کارایی شگفت انگیز خود می توانند کمترین میزان مصرف آب را داشته باشند. برای شستن ظروف 14 نفر تنها 7 لیتر آب مصرف می شود. این در حالی است که شست و شوی این میزان از ظروف با دست حدود 28 لیتر آب لازم خواهد داشت.

خاصیت ضد عفونی کنندگی: چه کسی از ظرف های درخشان بدش می آید. اما در کنار ظرف های درخشان از این پس با انواع ظرفشویی ال جی ظروفی کاملا ضد عفونی شده داشته باشید. با استفاده از بخار آب داغ در مرحله آخر شست و شو، تمام ظرف های داخل ظرفشویی ضد عفونی شده و بوی غذا کاملا از بین خواهد رفت.

سایر ویژگی های فوق العاده

قابلیت فشار آب SPRAY (جهت شستشوی ظروف کریستال)، سیستم Extra Hot یا شستشو با آب داغ، سیستم half load جهت شستشوی تعداد کم ظروف و بشقاب ها، قابلیت های شستشو با بخار ملایم (Steam care)، شستشوی دوگانه با بخار (Steam dual spray) و یا شستشو با نهایت قدرت بخار (Steam power)، سیستم عیب یابی هوشمند (Smart diagnosis system)، سیستم باکتری زدایی با اشعه فرابنفش (uv sanitization) که نقش مهمی در مسائل بهداشتی از جمله از بین بردن باکتری ها و میکروب ها پس از شستشو دارد، قابلیت LODECIBLE که موجب کاهش صدای تولید شده توسط دستگاه هنگام کار کردن آن می شود و قابلیت ها و امکانات جدید تری که هر سال شاهد اضافه شدن آنها به محصولات جدید شرکت ال جی کره جنوبی هستیم.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.