حرکات شش گانه ی شست و شو در لباسشویی ال جی

حرکات شش گانه

بی گمان شست و شوی باکیفیت و عالی در لباسشویی مهم ترین عامل برای خرید آن است. یعنی هر چقدر لباسشویی ای بهتر لکه ها را از بین ببرد و لباس ها را تمیز کند، امتیاز بیشتری را از سوی کاربران و مشتریان خواهد داشت. برای انجام شست و شویی عالی در لباسشویی ها چند عامل و فاکتور حائز اهمیت هستند که عبارت اند از:

  1. قدرت موتور و در نتیجه میزان چرخش دیگ
  2. برنامه های شست و شو
  3. مدت زمان شست و شو
  4. وجود حرکات شش گانه ی شست و شوی دستی

هر کدام از این عاملان به نوبه ی خود، عملکرد خاص خود را در شست و شوی لباس ها دارند. هر چه قدرت موتور و چرخش دیگ بیشتر باشد، لباس ها تمیز تر خواهند شد. تعداد برنامه های شست و شو نیز هر چه بیشتر باشند به نفع شما و لباس هایتان است. این برنامه ها دست شما را برای شستن انواع لباس ها باز میگذارد. این به این معناست که میتوانید لباس های پشمی، نخی، پلاستیکی، ورزشی، کودک و … را در صورت داشتن این برنامه ها، به بهترین شکل ممکن بشویید. شست و شوی این لباس ها هر کدام با بقیه فرق دارد و این تفاوت به مدت زمان شست و شو، دمای آب، میزان چرخش دیگ و … بر میگردد.
مدت زمان شست و شو نیز بسیار حائز اهمیت است. هر چه زمان شست و شو بیشتر باشد، لباس ها تمیز تر خواهد شد. اما باید به این نکته توجه داشت که نباید شست و شو زیاد طول بکشد و برای هر لباسی، زمان خاصی را به شست و شو اختصاص داد. مثلا زمان شستن لباس های پشمی کمتر از لباس های پلاستیکی است تا آسیبی به بافت های آن وارد نشود و اندازه آن تغییر نکند.

این ویژگی ها، خصوصیاتی عمومی برای تمام لباسشویی ها هستند و تمام لباسشویی ها آن ها را خواهند داشت. اما ال جی علاوه بر این قابلیت ها، قابلیت حرکات شش گانه ی شست و شوی دستی را به لباسشویی های خود اضافه کرده است. اضافه کردن این قابلیت به قابلیت های دیگر ذکر شده، کیفیت شست و شو را چند برابر خواهد کرد. همچنین آسیبی به لباس ها وارد نخواهد کرد.
این قابلیت، برگرفته از حرکات شست و شوی دستی است که مقاوم ترین لکه ها را از بین میبرد. همچنین با  این قابلیت میتوانید انواع لباس ها را به نحو احسن بشویید و در پایان شست و شو، اثری از لکه ها و مواد شوینده نخواهید دید. به همین دلیل، به تعداد طرفداران لباسشویی های ال جی روز به روز افزوده میشود تا حدی که ال جی نصف بازار فروش لباسشویی در جهان را به دست آورده است. در ادامه شما را با این فناوری آشنا خواهیم کرد.

شیوه ی کار حرکات شش گانه ی شست و شوی دستی:

همان طور که گفته شد این قابلیت، برگرفته از حرکات شست و شوی دستی است که کثیف ترین لکه ها را در پایان از بین برده و پاک خواهد کرد. این حرکات به شرح زیر اند:

ساییدن:

در این روش، دیگ با حرکت به چپ و راست، باعث حل شدن کامل مواد شوینده در لباس ها خواهد شد. بنابراین مواد شونیده به عمق لباس ها نفوذ کرده و لکه ها را از بین میبرد.

تاب دادن:

در این روش، شست و شو با سرعت کم انجام شده تا آسیبی به لباس ها وارد نشود. این نوع شست و شو برای لباس های ظریف و نازک مناسب میباشد.

آبکشی:

این حرکت، همان روشی است که در آخرین مرحله ی شست و شو انجام میشود. در این حرکت، دیگ با سرعت بسیار بالا چرخیده و لباس ها به بدنه ی دیگ میچسبد. بدین ترتیب، تقریبا تمام آب لباس خارج شده و لباس ها آبکشی میشوند.

پله ای:

در این شست و شو، لباس ها به بالای دیگ رفته و در این حالت با ایستادن دیگ از چرخش، لباس ها به پایین ول میشوند.

پیچشی:

در این روش، لباس ها آرام تر و با صدایی کم تر از حالت عادی شسته میشوند. در این حرکت، دیگ نیم چرخشی به راست و سپس نیم چرخشی به چپ خواهد داشت و به همین ترتیب ادامه مییابد تا حرکت بعدی آغاز شود.

غلطاندن:

این حرکت، همان حرکت مرسوم و عادی لباسشویی است که دیگ با سرعت کم چرخیده و لباس ها را نیز میچرخاند.

اجتماع این حرکات با هم، هر لکه و کثیفی ای را از روی هر نوع  لباس از بین برده و البسه ای تمیز و عاری از هرگونه کثیفی تحویل شما خواهد داد.

سخن آخر:

امیدواریم که توانسته باشیم شما را در افزایش اطلاعات خود نسبت به لباسشویی ها و خرید آن ها کمک کرده باشیم.

دارین مارکت روز های خوبی را برای شما آرزومند است.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1xwg808vkb5vp”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.