راهنمای خرید جاروبرقی

راهنمای خرید جاروبرقی

یکی از کار راه بندازترین وسایلی که در هر خانه ای یافت می شود جاروبرقی ها هستند. تقریبا همه خانم ها قبول دارند که جاروبرقی دست راست آن ها در امور خانه داری است. به همه جا سرک می کشد و گرد و غبار ها را جمع می کند. تنیجه کار تمیزی است که خانم ها از دیدن آن لذت می برند. اما اگر به تازگی می خواهید جاروبرقی خوب بخرید بد نیست راهنمای خرید جاروبرقی دارین مارکت را مطالعه کنید. در این مطلب به نکاتی اشاره می کنیم که در انتخاب درست شما تاثیر گذار خواهد بود.

به چی نیاز دارم؟

بیشتر کسانی که از من در مورد راهنمای خرید جاروبرقی سوال کرده اند نمی دانند چه چیزی نیاز دارند. برای همین از آن ها می خواهم که از خود بپرسند، من به عنوان یک خانم خانه دار به چه جاروبرقی نیاز دارم؟ ممکن است شما در یک خانواده پر جمعیت زندگی کنید که مدام به جاروبرقی نیاز دارید. ممکن است به تازگی بچه دار شده و یک جاروبرقی بی صدا لازم داشته باشید و یا حتی افردا خانه شما کم بوده و خانه شما تنها هفته ای 1 الی 2 بار نیاز به تمیز کاری داشته باشد.

پس قدم اول برای انتخاب یک جاروبرقی خوب این است که نیاز خود را شناسایی کنید و بدانید که چه نوع جاروبرقی نیاز دارید.

قدرت مکش

یکی از ملاک های یک جاروبرقی خوب قدرت مکش بالای آن است. جاروبرقی که به سرعت می تواند گرد و غبار و زباله ها را روی سطوح مختلف خانه جمع آوری کند می تواند به سرعت محبوب شود. اما یکی از اشتباهاتی که اغلب مرتکب می شویم این است که به توان جاروبرقی هنگام خرید دقت می کنیم و فکر می کنیم هرچه توان بیشتر قدرت مکش نیز بیشتر. اما برخلاف تصورات همیشگی، قدرت مکش بر روی دفترچه راهنمای محصول نوشته شده است و باید به آن دقت کنید.

وجود قطعات

خراب شدن لوازم خانگی امری اجتناب ناپذیر است. جاروبرقی هم از جمله وسایلی است که ممکن است در جا به جایی آسیب ببیند، از جایی بیفتد و بشکند. به همین سبب در این قسمت راهنمای خرید جاروبرقی، تاکیید می کنم جاروبرقی انتخاب کنید که از برند معتبری باشد و نمایندگی آن قطعات مورد نیاز شما را عرضه کند.

صدای جاروبرقی

برخی از جاروبرقی ها صدایی شبیه تراکتور های قدیمی دارند! گوش خراش و آزار دهنده. اما یک جاروبرقی کم صدا و یا بی صدا هدیه است که به خود و اعضای خانواده خود می دهید. گوش هایتان هم در امان خواهند بود. پس حتما به صدای جاروبرقی نیز توجه کنید.

وزن جاروبرقی

اگر دوست دارید در همان آغاز 40 سالگی دچار پا درد و کمر درد شوید، جاروبرقی سنگین و بزرگ خریداری کنید. اگر نه من در  راهنمای خرید جاروبرقی مناسب به شما می گویم که جاروبرقی جمع و جور و سبک انتخاب کنید.

کیسه جا دار

آخرین نکته از نکات اساسی راهنمای خرید جاروبرقی، دقت به کیسه جاروبرقی است. سعی کنید حتما جاروبرقی هایی انتخاب کنید که کیسه های جادار دارند. اگر در یک خانه بزرگ زندگی می کنید و یا جمعیت زیادی دارید تعویض مداوم کیسه کوچک جاروبرقی شما را کلافه خواهد کرد.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.