فعال سازی Airplay تلویزیون سامسونگ

فعال سازی Airplay تلویزیون سامسونگ

اکثر سوالاتی که در این باره پرسیده می شوند این است که چرا تلویزیون من Airplay ندارد؟ فعال سازی Airplay تلویزیون سامسونگ را در این مقاله از دارین مارکت دنبال کنید

فعال سازی Airplay تلویزیون سامسونگ

فعال سازی

در بسیاری از موارد بعد از خریدن تلویزیون این مورد برای کاربران پیش آمده که منو Airplay بر روی تلویزیون آنان وجود ندارد. البته باید گفت که این مورد بر روی مشخصات تلویزیون موجود بوده، اما به خاطر تحریم ها هنگامی که تلویزیون با برنامه ی ایرانی راه اندازی می شود این گزینه به طور موقت حذف می شود. شما با توجه به مطالبی که در اختیارتان قرار می گیرد خیلی راحت این منو را به تلویزیون خود باز گردانید.

نحوه باز گرداندن منو مورد نظر مطالب زیر را به دقت بخوانید:

1: ابتدا وارد منو تلویزیون خود شده و از طریق قسمت general گزینه Reset را انتخاب کنید تا تلویزیون شما به حالت کارخانه بازگردانی شود.

2: پس از انجام این کار تلویزیون شما مجدد خاموش و روشن می شود سپس باید مراحل راه اندازی را مرحله به مرحله انجام بدید تا جایی که به قسمت تایید حریم شخصی و امنیت برسید.

3: در این مرحله باید دکمه های mute « channel up « volume up « mute را به ترتیب به وسیله ریموت کنترل فشار دهید.

فعال سازی airplay تلویزیون سامسونگ

4:پس از انجام دادن مرحله قبل لیستی از کشورها به نمایش گذاشته می شود که ما معمولاً با انتخاب کردن United states یا South Korea مشکل برطرف خواهد شد؛ پس از تغییر کشور مراحل نصب را ادامه دهید تا راه اندازی به اتمام برسد.

5: اجازه دهید تلویزیون به مدت 5 دقیقه بدون استفاده و در حالت روشن  باقی بماند.

6: در صورت انجام دادن کامل مراحل در قسمت general گزینه apple airplay setting اضافه خواهد شد و فعال سازی Airplay تلویزیون های سامسونگ به پایان خواهد رسید.

بهتر است در این قسمت به گزینه Airplay بپردازیم که چیست و چه کاربردی دارد؟

قابلیت Airplay؟

قابلیت Airplay یکی از قابلیت های اپل بوده و قطعا شما اسم این قابلیت را شنیده اید. اما از کاربرد و کارایی آن اطلاعی ندارید. پس لازم است که این مطالب را با دقت خوانده و همچنین با دستگاه هایی که از این قابلیت پشتیبانی می کنند را به خوبی بشناسید.

چگونه airplay تلویزیون سامسونگ را فعال کنیم

قبلا برای استفاده از قابلیت Airplay ، باید شما حتما یک دستگاه Apple TV داشتید. اما حالا قابلیت Airplay را می توانید در تلویزیون‌های سامسونگ نیز استفاده کنید. تلویزیون های سامسونگ همچنین از AirPlay 2 نیز پشتیبانی می‌کنند که به مشتریان این امکان را می‌دهد که فیلم‌ها ، موسیقی و سایر محتواها را مستقیم از طریق دستگاه اپل روی تلویزیون‌های خود پخش نمایند.

اگر نیاز به تنظیم برخی از تنظیمات قابلیت AirPlay 2 دارید، می توانید مستقیم در تلویزیون خود این کار را انجام دهید. فقط لازم است که به Settings بروید و بعد گزینه General را انتخاب کنید و سپس تنظیمات قابلیت Airplay را بزنید.

قابلیت Airplay : با انتخاب این گزینه ، قابلیت Airplay روشن یا خاموش می‌شود.

قابلیت  Require Code: شما وقتی که برای بار اول آیفون خود را وصل می‌کنید به یک کد عبور نیاز دارید. و هر بار که دستگاه Apple خود را وصل کنید باید رمز عبور شخصی خود را وارد کنید. از این منو همچنین می‌توانید Reset Paired Devices را انتخاب کنید که تمام دستگاه‌های Apple را از حافظه تلویزیون حذف می‌کند.

گزینه Subtitles and Captioning : در این فهرست می‌توانید زیرنویس‌ها و عنوان بندی‌ها را روشن یا خاموش کنید. شما همچنین می توانید چندین گزینه برای تنظیم ظاهر زیرنویس‌ها مانند فونت ، اندازه و رنگ را تغییر دهید.

گزینه About AirPlay : در اینجا می‌توانید نسخه AirPlay که در حال اجرا است را پیدا کنید و همچنین اطلاعات حقوقی مربوط به نرم افزار را ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.