قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون الجی

کنترل جادویی تلویزیون الجی

قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون الجی یکی از امکاناتی است که شما برای کنترل و تنظیم سرگرمی های خود به آن نیاز دارید. می توانید با کلیک کردن و یا تکنولوژی خاص تشخیص صدا به راحتی کانال هارا عوض کرده و یا آن ها را جست و جو کنید. شما با این کنترل می‌توانید زمان کمتری را صرف جستجو و زمان بیشتر را به لذت بردن از سرگرمی‌های خود اختصاص دهید.

 

کنترل جادویی

منظور از کنترل جادویی تلویزیون یا همان Magic motion، کنترل‌های موسی هستند که به واسطه ی وایرلس به تلویزیون متصل می‌شوند. یکی از قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون الجی این است که اطلاعات را به تلویزیون رسانده و به همین علت باتری‌ها را زودتر از کنترل‌های معمولی تمام می‌کنند. باتری های قابل شارژ بهترین روش ممکن است. همچنین زمانی که باتری تمام شود تلویزیون به شما هشدار خواهد داد.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی:

منو مخفی تلویزیون ال جی

وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی ( نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون )

 

 

استفاده از کنترل

کنترل جادویی یک راه ساده دسترسی به تلویزیون می باشد و این Magic Remote تجربه کاربری راحت، مدرن و پیشرفته‌‎ای را فراهم می‌کند. اکنون شما می‌توانید از 4 حالت کنترل لذت ببرید : اشاره، غلتک، حرکات و جستجوی صوتی.

 • یکی از قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون الجی با حرکت آسان مانند موس کامپیوتر عمل کند و این شیوه انتخاب محتوا بسیار ساده و مفید است و مطمئنا از استفاده آن لذت خواهید برد.
 • یکی دیگر از قابلیت ها  چرخ اسکرول در طول صفحه اصلی (HOME) یا راهنمای سرگرمی‌ها و صفحات وب بالا و پایین رفته و به راحتی این صفحات را مرور کنید و یا در برنامه‌ها بزرگنمایی و کوچک نمایی کنید.
 • با استفاده از ویژگی صوتی منحصر به فرد کنترل جادویی تلویزیون (Voice Mate)، شما به سادگی می‌توانید با صحبت کردن با ریموت کنترل جادویی ، کانال‌ها را عوض کرده و یا صفحات وب را مرور کنید.

 

 

 

برنامه ویژه ریموت کنترل

می توان گفت یکی از قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون الجی این است که گوشی هوشمند شما را به یک ابزار کمکی تبدیل کند. دیگر مجبور نخواهید بود که به دنبال کنترل دستگاه‌ های مختلف بگردید تا آن را کنترل کنید. با قابلیت کنترل جهانی یا Universal Control در کنترل جادویی تلویزیون می‌توانید دستگاه ست‌تاپ باکس، سیستم صوتی، پخش‌کننده بلو-ری و حتی ماهواره را با یک ریموت کنترل کنید.

 

 

 

 

شما می توانید با جفت سازی به راحتی از راه دور از قابلیت های کنترل جادویی تلویزیون الجی بهره مند شوید.

البته بهتر است گزینه های پایین را قبل از جفت سازی انجام دهید:

 • تلویزیون را روشن کنید. پس از 20 ثانیه، کنترل را به سمت تلویزیون گرفته و سپس دکمه (OK) را فشار دهید.
 •  کنترل از راه دور به طور خودکار ثبت می‌شود، و پیام کامل شدن جفت سازی در تلویزیون نمایش داده می‌شود.
 •  اگر نتوانستید کنترل از راه دور جادویی را ثبت کنید، تلویزیون را خاموش کرده و دوباره امتحان کنید.
 • ثبت مجدد کنترل از راه دور جادویی
 •  دکمه EXIT را به مدت 5 ثانیه در تلویزیون فشار دهید.
 •  ثبت کنترل از راه دور ثبت شده قبلی لغو شده و دوباره ثبت می‌شود.

 

نکاتی مهم برای استفاده از ویژگی های صوتی

 • برای استفاده از عملکرد صوتی کنترل جادویی تلویزیون درباید به اینترنت متصل باشید.
 • هنگامی که با کنترل جادویی تلویزیون صحبت می‌کنید باید فاصله‌ای به اندازه 10 سانتی متر بین صورت خود و ریموت کنترل داشته باشید.
 • اگر زیاد آهسته و یا زیاد سریع صحبت کنید عملیات صوتی ناموفق خواهد بود.
 • میزان موفقیت استفاده از تشخیص صدا magic remote ال جی ممکن است بسته به میزان صداهای پیرامون، حجم صدا، تلفظ، زیر و بمی صدا و یا سرعت گفتن کلمات متفاوت باشد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.