قابلیت Door In Door Instaview یک خلاقیت پرکاربرد

قابلیت Door In Door Instaview

تمامی شرکت ها خوب می دانند که اگر در طراحی یخچال فریزرها قدرتمند نباشند، سریع از رقابت کنار می روند. Door In Door Instaview خلاقیت شرکت ال جی است که باعث شد گوی و میدان را از برندهای رقیب بگیرد. این قابلیت تنها یک ویژگی ساده و برای جذاب کردن محصول نیست. بلکه کاملا حساب شده در راستای بهینهه کردن انرژی، ماندگاری موتور و راحتی خانواده ها معرفی شد. در ادامه مزیت های آن را توضیح می دهیم.

Door In Door Instaview چیست؟

این ویژگی توسط شرکت ال جی معرفی شد و این نکته مهم است که در انحصار خود ال جی نیز می باشد. قبلا با ویژگی Door In Door آشنا شده ایم. این اصطلاح به معنای وجود یک محفظه برای قرار دادن بطری ها، میوه و اقلام پرکاربرد خانواده است. که اصل نکته اینجاست که برای دسترسی به آن ها لازم نیست درب اصلی باز شود. یعنی از طریق Door In Door می توانستیم آن اقلام را بیرون بیاوریم. اما اکنون Door In Door Instaview از آن هم بالاتر رفته است. در این قابلیت دو بار بر درب اصلی یخچال بزنید تا محتوای داخل یخچال کاملا برای شما نمایان شوند! برای پنهان کردن دوباره دو بار بر روی درب بزنید.

مزایای Door In Door Instaview:

باز کردن مکرر و البته بی هدف یخچال فریزرها امری بسیار رایج و انکار ناپذیر است. هر فرد در طول روز بارها درب یخچال را باز و بسته می کند که انجام دادن یا ندادن این کار برای او هیچ فرقی نمی کند. از طرفی دیگر برای دسترسی به اقلام ضروری و پر کاربرد خود نیز بارها درب یخچال باز می شود. اما در Door In Door Instaview این باز و بسته شدن حذف شده  است. یا میتوان گفت به حداقل رسیده است که همین مورد به ظاهر کوچک دستاوردهای زیادی دارد. از جمله؛

  • Door In Door Instaview و مصرف انرژی: در هر باز شدن یخچال مقدار زیادی از هوای سرد خارج می شود. مهم این است که برای این هوای سرد خارج شده برق مصرف شده است، قطعات کار کرده اند و استهلاک داشته ایم. اگر این هوای سرد خارج نشود، نیازی به تولید مجدد هوای سرد و مصرف انرژی نیست. در نتیجه همین ویژگی به تنهایی به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.
  • Door In Door Instaview و عمر موتور: در مورد قبل گفتیم که برای تولید هوای سرد قطعات و موتور استهلاک دارند. فقط باز و بسته کردن در به میزان زیادی کار موتور و قطعات دیگر را بالا می برد و طبیعتا ماندگاری آن ها تهدید می شود. اما با این ویژگی دیگر فشاری بیهوده بر موتور وارد نمی آید.
  • Door In Door Instaview و راحتی: راحتی استفاده برای مشتریان از اهداف مهم ال جی است. با طراحی این نوع از یخچال ها راحتی را برای خانواده ها به حداکثر رسانده است. به راحتی به محتوای یخچال آگاه می شوید، به بخشی از آنها دسترسی سریع دارید و… .

کدام یخچال این  قابلیت را دارد؟

همانطور که گفتیم این تکنولوژی منحصرا در اختیار شرکت ال جی است. و برای داشتن چنین یخچالی باید از برند ال جی کمک بگیرید. در حال حاضر در سایت دارین مارکت در بخش فروشگاه، یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل X247 از این قابلیت بهره می برد. البته این یخچال فریزر ویژگی های متعدد دیگری نیز دارد و محصولی مناسب و توصیه شده است.

دارین مارکت سعی دارد همواره محصولاتی را در فروشگاه خود عرضه کند که در نوع خود از بهترین ها باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.