حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

معرفی دارین مارکت

امروز در سراسر کشور در هر شهر کوچک و بزرگ فروشگاه های فروش لوازم خانگی دیده می شوند. اما اعتماد به کیفیت اجناس و قیمت آن ها کاری بس دشوار است. در حقیقت دارین هم فروشگاه لوازم خانگی است که چندین سال در بازارها فعالیت دارد. این بار دارین به سمت فروشگاه اینترنتی خیز برداشته تا هموطنان در هر نقطه ایران توانایی دسترسی به ما را داشته باشند. فروشگاه دارین بانه با ارائه ی خدماتی متمایز، تجربه ی خریدی متمایز را برای شما به ارمغان می آورد. لطفا با ما همراه باشید تا بیشتر با ما آشنا شوید.

دارین، فروشگاهی با هویت است؟

با سپاس از سوال خوب شما، بله فروشگاه دارین در شهرستان مرزی بانه در کردستان فعالیت و دفتر دارد. به جرئت می گوییم که دارین یکی از بزرگترین فروشگاه های شهر تجاری بانه است. سال ها در بازارها در فروش عمده و خرده فعالیت داشته ایم و کارنامه ی ما رضایت مشتریان ما است. واردات ما بدون واسطه از مرزها و از شرکت های معتبر لوازم خانگی است. که البته در ادامه متن بیشتر در این مورد توضیح داده می شود. نکته ی مهم اینجاست که برای تعامل بیشتر با مشتریان گرامی برخلاف بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، امکان رجوع حضوری شما به دارین وجود دارد. این کار تنها در راستای تعامل و اعتماد بیشتر شما ارجمندان است.

خدمات متمایز دارین چیست؟

در جواب این سوال به طور مفصل بحث می کنیم. در واقع خدمات دارین مزیت هایی برای خرید شما است که میتوان به شرح زیر از آن ها یاد کرد؛

  • قیمت عمده فروشی: فروشگاه دارین در اعلام قیمت های خود به مشتریان با اعتماد به نفس آن ها را کمترین و بهترین قیمت ممکن می گوید. البته این مورد، تنها ادعایی ساده و بی پایه نیست. بلکه دلایل زیر شواهدی بر این موضوع اند؛

الف) واردات بدون واسطه: همانطور که در بالا اعلام شد، دارین واردات بدون واسطه دارد. یعنی قیمت ناشی از عبور کالا از چند مسیر متفاوت تا رسیدن به فروشگاه بر کالاهای ما افزوده نمیشود. درنتیجه ما هم این توان را داریم که قیمت هایی بسیار مناسب تر از بازار را به شما بدهیم.

ب) فروش به قیمت عمده: فروشگاه دارین در راستای کمک به مشتریان خود در زمان افت قدرت خرید کنونی فروش به قیمت عمده دارد. یعنی قیمتی کمتر از قیمت عادی محصولات به شما اعلام می شود.

ج) قرار گرفتن در شهر مرزی بانه: بعد از یک حساب سرانگشتی به این نتیجه خواهیم رسید که خرید از شهری مانند بانه چقدر صرفه اقتصادی دارد. به خصوص نسبت به شهرهای مرکزی و بزرگ ایران. شما اگر قصد خرید همزمان چند کالا برای منزلتان دارید، با خرید از دارین چند میلیونی کمتر پرداخت خواهید کرد.

 

  • سرعت در تحویل کالا: با توافقات صورت گرفته با شرکت بار ها توانستیم مدت تحویل را به کمتر از ۳ روز کاری غیر تعطیل برسانیم. پس نگران طولانی شدن پروسه ارسال نباشید.
  • خدمات پس از فروش: شما بعد از خرید کالا از ما همچنان با ما در ارتباط باشید. کالاهای دارین همگی دارای ضمانت و گارانتی هستند که نگران مشکلات احتمالی نباشید. اما جدا از این قضیه خود مسئولان و کارشناسان دارین هم در ارتباط با شما هستند. می توانید پس از خرید از خدمات متنوع ما بهره مند شوید.

 

تنوع محصولات دارین جوابگوی نیاز مشتریان می باشد؟

دارین کاملا قدرتمند وارد بازار شده است. تمام لوازم مورد نیاز شما در این فروشگاه یافت می شود. صفر تا صد کالاهای آشپزخانه در دسترس شما است. همچنین در هر وسیله ای هم تنوعی زیاد در برندها و مدل ها وجود دارد تا به محصول دلخواه خود برسید. سِت لوازم آشپزخانه در دارین از ویژگی های مهم فروشگاه است که در مطالب آینده در مورد آن توضیح خواهیم داد.

در حسن ختام این آشنایی با شما مشتریان، بیان میکنیم که هدف ما تنها فروش نیست. بلکه دورنما هایی از کسب اعتماد و رضایت مشتری را داریم و برای لذت خرید شما تلاش میکنیم.