نکاتی در مورد ظرفشویی که نمی دانستید

نکاتی در مورد ظرفشویی

از همان اول که ظرفشویی ها وارد بازار شدند محبوب بودند. هم کارها را راحت تر کرده و هم به کاهش هزینه ها کمک کردند. اما آیا فکر می کنید همه چیز را در مورد ظرفشویی ها می دانید؟ بدون شک نه. در این مطلب دارین مارکت شما را با نکاتی در مورد ظرفشویی آشنا می کنیم که شاید از آن ها اطلاعی نداشتید.

کاهش مصرف آب

نکاتی در مورد ظرفشویی همچون کاهش مصرف آب بسیار مهم هستند. ظرفشویی ها می توانند تنها با 15 لیتر ظرف های مهمانان 14 نفره شما را به خوبی بشویند در حالی که همین مقدار را با دست بشویید چیزی حدود 50 لیتر آب مصرف خواهد شد. کاهش مصرف آب برابر است با کاهش هزینه ها.

مصرف برق

این روز ها با فناوری های نوینی که در ظرفشویی های برند های مختلف به کار رفته است مصرف برق را در کنار آب بسیار کاهش داده است. با این وجود به شما توصیه می کنیم کار با ظرفشویی را برای آخر شب بگذارید. ساعت اوج مصرف برق تا 10 شب است. بعد از آن ساعت هزینه ها کاهش می یابند.

بوی بد ماشین ظرفشویی

یکی از نکاتی در مورد ظرفشویی که تقریبا آزار دهنده است، بوی بد آن است. اگر دوست دارید از بوی بد ماشین ظرفشویی خود خلاص شوید می توانید راه کار هایی چون تمیز کردن با سرکه را امتحان کنید.

همچنین می توانید این مطلب را نیز مطالعه کنید: بوی بد ماشین ظرفشویی و از بین بردن آن

زنگ زدگی و راه کار آن

اگر ظرفشویی شما قدیمی است و قفسه های آن دچار زنگ زدگی شده اند توصیه می کنیم از محافظ مخصوص برای پوشاندن زنگ زدگی ها استفاده کنید. با این کار از آسیب زدن به ظرفشویی خود جلوگیری می کنید.

نحوه چیدن ظرف ها

دوست دارید بدانید چطور می توانید ظرف ها را بچینید که از فضای داخل ظرفشویی بیشترین استفاده را کرده باشید؟ پس دفترچه راهنما را مطالعه کنید! دفترچه راهنمای محصولی مانند ظرفشویی در مورد تعداد ظرف ها و نحوه چیدن آن ها شما را راهنمایی می کند.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.