وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی ( نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون )

آموزش اتصال گوشی به تلویزیون ال جی

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد بخواهید فیلم یا تصاویری از گوشی خود را در تلویزیون که صفحه نمایش بزرگتری دارد به نمایش بگذارید. در این مطلب از سایت دارین مارکت قصد داریم فرآیند وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی مورد بررسی قرار بدهیم. در پایان این مطلب ویدیوی نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون را هم برای شما قرار داده ایم.

راه های متنوعی برای اتصال گوشی به تلویزیون وجود دارد نظیر اتصال با وای فای یا usb یا کابل HDMI  که در این مطلب ما miracast (میراکست) را توضیح می دهیم.

میراکست چیست؟

همه ی ما به خوبی میدانیم از کابل HDMI برای انتقال داده های تصویری با کیفیت بالا استفاده می شود ، در واقع میراکست یک نوع HDMI بدون سیم است که میتوانید به کمک این فناوری داده های خود را با نمایشگر بزرگ مثل تلویزیون به اشتراک بگذارید.

الان که با واژه ی میراکست آشنا شدیم مرحله به مرحله نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون را بررسی می کنیم. با اتمام این آموزش شما وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی را بصورت کامل خواهید آموخت

 

مرحله یک : کلید home (هَوم) از کنترل مجیک را فشار داده و وارد محیط luncher (لانچر) تلویزیون شوید.

وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی

 

مرحله دو : از منوی باز شده آیکن Device Connector را پیدا و روی آن کلیک کنید

 

وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی

 

مرحله سه : در منوی باز شده روی آیکن smart phone (گوشی هوشمند) کلیک کنید

 

نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون

 

مرحله چهار : حال در منوی باز شده screen share را انتخاب کنید

 

اتصال گوشی به تلویزیون

 

مرحله پنج : حال گزینه Miracast (میراکَست) را انتخاب کرده سپس On (شروع) را بزنید.

 

وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی

 

مرحله شش : تنها با طی دو مرحله دیگر وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی به اتمام میرسد. حال در ادامه نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون کافیست آپشن میراکست (Miracast) را در گوشی خود فعال کنید.

 

وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی

 

مرحله هفت : در محیط میراکست search (جستجو) را زده، در این صورت باید اسم تلویزیون پیدا شود. بعد از نمایش اسم تلویزیون در گوشی روی آن کلیک کنید.

 

نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون

 

مرحله هشت : بعد از انجام مراحل بالا پیغامی روی تلویزیون به نمایش درمی آید که مدل گوشی را نوشته و درخواست اتصال را نشان می دهد. تبریک میگم شما به راحتی توانستید گوشی هوشمند خود را به تلویزیون متصل کنید.

 

نمایش صفحه گوشی روی تلویزیون

 

در انتهای بحث وصل كردن گوشی به تلويزيون ال جی ، پیشنهاد میکنم ویدیوی زیر را هم ببینید تا بصورت کامل این آموزش را به اتمام رسانده باشید. چنانچه با طی مراحل بالا مجدد مشکل داشتید می توانید مشکل خود را در قسمت نظرات بنویسید تا در اسرع بررسی و پاسخ داده شود. همچنین شما هم می توانید سایر روش های دیگر را در قسمت نظرات نوشته تا سایر مخاطبین عزیز بهره لازم ببرند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.