ویژگی های کروم کست (chromecast) داخلی در ساندبار و سیستم های صوتی

ویژگی های کروم کست داخلی در ساندبار

کروم کست داخلی ، این امکان را فراهم میکند تا موزیک موردعلاقه ی خود را از طریق گوشی هوشمند، تبلت و لپتاپ به ساندبار یا سیستم صوتی خود منتقل و کنترل کنید. در این مطلب بصورت خلاصه و مفید ، ویژگی های کروم کست داخلی در ساندبار را شرح داده و در انتها ویدیوی آن را هم مشاهده بفرمائید.

 

پشتیبانی از برنامه های های موزیک آنلاین

از ویژگی های این فناوری ، وجود بیش از صد برنامه ی موزیک آنلاین است که از chromecast داخلی پشتیبانی میکنند. کافیست موزیک موردنظر خود را از سرویس موردعلاقه به سیستم صوتی منتقل کنید.

 

پشتیبانی از multi room

این فناوری از قابلیت multi room نیز پشتیبانی میکند. فرض کنید قصد دارید همزمان موزیک موردنظر خود را در پذیرایی و چند اتاق پخش کنید. با استفاده از این ویژگی به راحتی امکان پذیر است.

 

عدم استفاده از بلوتوث

چنانچه از کروم کست (chromecast) داخلی استفاده نشود ، نیاز است گوشی هوشمند همواره به سرور پخش موزیک متصل باشد. همچنین داده جهت انتقال از طریق بلوتوث فشرده سازی می شود.

 

مصرف باتری کمتر از ویژگی های کروم کست داخلی در ساندبار

بدون کروم کست داخلی ، چون گوشی مداوم به سرور کلود متصل است باتری بیشتر مصرف میکند. با کروم کست داخلی ، بلندگوی بی سیم موسیقی را مستقیما از سرور پخش کرده و گوشی مداوم به سرور متصل نیست. از این رو باتری کمی مصرف میکند.

 

عدم اختلال در تماس های دریافتی

با وجود اسپیکری که به کروم کست داخلی مجهز است ، تماس ها اختلالی در پخش موزیک ایجاد نمیکنند. به دلیل متصل بودن مستقیم سیستم صوتی به سرور ، در زمان پخش موزیک می توانید همزمان به مکالمه بپردازید.

 

عدم وقفه در موزیک هنگام بازی و دریافت اعلان

با وجود chromecast داخلی ، صدای بازی یا اعلان ها وقفه ای در پخش موزیک ایجاد نمیکنند. به این ترتیب میتوانید بصورت همزمان به انجام بازی و گفتگوی تلفنی بپردازید. حتی زمانی که ارتباط گوشی با اسپیکر قطع شود ، مشکلی در پخش بوجود نمی آید.

از دیگر ویژگی های کروم کست داخلی در ساندبار این است که حتی زمانی از اسپیکر فاصله میگیرید ، موزیک قطع نمی شود.

 

ویدیو معرفی کروم کست داخلی

مطالبی که در بالا گفته شد بصورت ویدیو می توانید ببینید تا بیشتر با مفهوم آن آشنا شوید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.