پاسخ سوالات رایج شما در مورد دارین مارکت

با مطالعه ی این بخش به پاسخ بسیاری از پرسش های خود در مورد دارین مارکت دست خواهید یافت. اما در صورتی که سوالی بی پاسخ بماند، میتوانید با روابط عمومی دارین تماس گرفته و تمام و کمال جواب ها را بشنوید.

  • تراکنش و خرید ناموفق بود، اما وجه از حساب من کم شد. چه کنم؟

در صورت بروز چنین مشکلی که کاملا عادی است و جای نگرانی هم ندارد صبر کنید. حداکثر در مدت 72 ساعت پول به حساب شما بازگردانده میشود. اما اگر وجه برگردانده نشد، با استفاده از مشخصات پرداخت میتوانید با پشتیبانی درگاه های بانکی تماس بگیرید و مشکل را پیگیری نمایید. البته تا کنون چنین موردی که وجه برگردانده نشود گزارش نشده است. همچنین توجه نمایید که این مسئله از طرف درگاه های بانکی است، نه فروشگاه دارین.

  • اطلاعات روی سایت قابل استناد هستند؟

کارمندان دارین مارکت همیشه در تلاش اند که آخرین تغییرات در اطلاعات و قیمت ها را وارد کنند. پس بیشتر اوقات اطلاعات کالا از جمله وضع موجودی و یا قیمت ها همان موارد ذکر شده در سایت است. البته در هنگام ثبت سفارش می توانید با دارین مارکت تماس بگیرید و از اطلاعات آن اطمینان یابید. با این کار احتمال ایجاد مغایرت بسیار کم می شود.

  • عضویت در سایت الزامیست؟

شما برای ثبت سفارشات خود نیاز به عضویت در سایت ندارید. اما عضویت در سایت مزایایی مانند اعلام جدیدترین کالاها به شما، بهره مندی از تخفیفات و جشنواره ها را دارد. در خرید، افراد عضو پنل کاربری آنها و افراد غیر عضو کد پیگیری آنها در ارائه خدمات کاربرد دارند.

  • در خارج از جشنواره ها، کالاها تخفیف دارند؟

با توجه به واردات بدون واسطه و قیمت های حداقلی که در مطلب قبلی کاملا به آن پرداختیم، قیمت ها در کف هستند. یعنی برای خرید، کمترین هزینه به شما اعلام شده است. پس با توجه به این نکته نمی توانیم باز هم قیمت کالاها را در چارچوب تخفیف پایین بیاوریم. اما اطمینان میدهیم قیمت های ما در پایین ترین حد ممکن هستند.

  • درحال نقل مکان هستم، کالا در آدرس جدید به من می رسد؟

به این دلیل که دارین مارکت با شرکت های باربری محصولات را ارسال میکند، تغییر آدرس در ارسال کاری دشوار است. پس شما سعی کنید آدرسی را که در هنگام تحویل کالا در آنجا هستید به ما بدهید.

  • در چند روز کالا به دستم خواهد رسید؟

با توافقات انجام شده با باربری ها، مشتریان دارین در حداکثر سه روز کاری صاحب کالا می شوند. البته سعی کنید زمانی سفارش را ثبت کنید که به روزهای تعطیلی رسمی نخورد. در این صورت ممکن است فرایند ارسال کالا یک یا دو روز بیشتر شود.

  • سفارش من در چه مرحله ایست؟

تمام مشتریان با رجوع به سایت می توانند از وضعیت سفارش خود مطلع شوند. البته در هر مرحله مانند بسته بندی، تحویل به باربری و سایر مراحل به صورت پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

  • امکان خرید حضوری فراهم است؟

دارین مارکت برای افزایش تعامل با مشتریان و ایجاد ارتباطی نزدیک با خریدار آماده پذیرایی از شماست. شما می توانید به فروشگاه ما در شهرستان بانه بیایید و با ما از نزدیک در ارتباط باشید.

  • امکان دارد هنگام تحویل کالا، مغایرتی در اجناس یا مدل ها وجود داشته باشد؟

در سال های طولانی فعالیت ما در بازارها چنین اشتباهاتی رخ نداده است. اما همراه تمام محصولات برگه ای ارسال می شود. در این فرم شما در صورت عدم مغایرت اجناس و سلامت کامل کالا آن را امضا می کنید. اگر مشکلی در این خصوص وجود داشت با عدم امضای آن فروشگاه دارین پیگیر آن می شود.

  • خرید با ارائه چک یا به صورت نسیه ممکن است؟

دارین مارکت در راستای امنیت بیشتر و جلوگیری از مشکلات احتمالی از قبول کردن چک یا نسیه یا موارد مشابه معذور است. همچنین فروشگاه دارین با وجود استقبال زیاد شما باید همواره انبار خود را تقویت کند که این کار با قبول چک امکان پذیر نیست.

در نهایت دوباره یادآوری می کنیم که میتوانید با تماس با ما سوالات بدون پاسخ خود را بپرسید.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *