یخچال فریزر هوشمند بخریم؟ دلایل خرید یخچال فریزر هوشمند

یخچال فریزر هوشمند

در گذشته وجود گوشی های هوشمند مانند یک رویا بود چه برسد به وسایل خانگی! اما دنیای تکنولوژی هیچ حد و مرزی برای خود تعریف نکرده است. به هر گوشه ای سرک می کشد و به نوسازی آن می پردازد. چند سالی است که نوآوری های جدید سر از لوازم خانگی به خصوص یخچال ها در آورده اند. میخواهید در مورد یخچال فریزر هوشمند و مزایای آن بیشتر بدانید؟ پس با ما همراه باشید.

یخچال فریزر هوشمند چیست؟

شاید برخی از شما با اصطلاح یخچال فریزر هوشمند اصلا آشنایی نداشته باشید. یخچال فریزر هوشمند حاصل ترکیب خلاقیت، ذوق و فناوری است. همان طور که میدانید شرکت هایی چون سامسونگ و ال جی علاوه بر داشتن خط تولید موبایل و لوازم جانبی های آن خط تولید و کارخانه هایی برای محصولات خانگی دارند.

همین امر به آن ها این امکان را داده است تا لوازم خانگی را در خط تولید خود قرار دهند که به صورت یک پارچه تنها با چند کلیک با گوشی همراه کاربر هماهنگ شوند. این هوشمند سازی اکنون به دنیای یخچال ها رسیده است. یخچال هایی که درست همانند یک تبلت عمل می کنند و هر آنچه که می خواهید را در اختیار شما قرار می دهند.

امکانات یخچال فریزر هوشمند

مزیت هایی در یخچال های هوشمند وجود دارند که آن ها را یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر قرار می دهند. در ادامه به بیان مزیت ها و برتری های آن ها می پردازیم.

کنترل سایر لوازم خانگی

یکی از برترین امکاناتی که در یک یخچال فریزر هوشمند قرار دارد کنترل سایر لوازم خانگی است. برای مثال شما می توانید برنامه هایی برای روشن شدن فر، خاموش کردن لباسشویی و… را بر روی نرم افزار مدریتی یخچال فریزر هوشمند خود قرار دهید.

به صورت اتوماتیک یخچال همه فرمان های شما را انجام خواهد داد.

یخچال فریزر هوشمند

فرمان های صوتی صادر کنید

همان طور که به کار آشپزی مشغولید تنها با فرمان های صوتی در اینترنت جست و جو کنید، آهنگ مورد علاقه خود را گوش دهید و قرار های کاری خود را هماهنگ کنید.

اطلاع از محصولات داخل یخچال فریزر

اگرمی خواهید همواره از مواد داخل یخچالتان باخبر باشید، کار شما با این یخچال ها بسیار راحت خواهد شد. تنها کافی است لیست اقلام داخل یخچال را روی گوشی هوشمند خود وارد کنید. سپس سیستم عامل یخچال شما به سادگی با گوشی شما ارتباط برقرا می کند و لیستی از جدیدترین خوراکی های داخل یخچال و مواردی که تمام شده اند را تهیه می کند.

به همین سادگی دفعه بعد که یخچال خود را باز می کنید با صحنه تمام شدن خوراکی مورد علاقتان رو به رو نمی شوید!

یخچال فریزر هوشمند

با بوی بد داخل یخچال فریزر خداحافظی کنید

یکی دیگر از شگفتی های این نوع یخچال ها وجود فیلتر های هوای چندگانه است. برای همه ما پیش آمده که ماده ای را درون یخچال قرار داده ایم و بوی مواد دیگر را گرفته است. یا حتی میوه ها و سبزیجات به سرعت کپک می زنند.

با وجود فیلتر های هوشمند با این تجربه های ناخوشایند خداحافظی کنید. فیلتر هوشمند موجود در این یخچال ها بوی مواد غذایی را گرفته و هوایی عاری از هر نوع بو و میکروبی را تحویل شما می دهد.

درب یخچال فریزر باز است؟ از آن مطلع می شودید

همه ما میدانیم که کودکان برخی اوقات درب یخچال را باز می کنند و بعد از پیدا کردن خوراکی محبوب خود بستن درب را فراموش می کنند. یا حتی ما بزرگترها هم بعضی اوقات فراموش می کنیم درب یخچال را ببندیم.

اما سنسور های هوشمند موجود در درب یخچال فورا بر روی گوشی همراه شما یک هشدار مبنی بر باز بودن درب ها ارسال می کنند.

فراموش کار هستید؟ یادداشت هایتان را اینجا بگذارید

اگر شما هم مثل من فرد فراموش کاری هستید و همواره به یک یادآور نیاز دارید چه جایی بهتر از درب یخچال؟ بر روی دفترچه یادداشت موجود در یخچال فریزر هوشمندتان مهمترین یادداشت ها را بنویسید، لیست خریدتان را قرار دهید و برای تولد و قرار های مهم خود یادآور تعریف کنید.

صبر کنید هنوز تمام نشده است شما می توانید از سیستم یکپارچه سازی تقویم گوگل استفاده کنید و تمام اطلاعات را به صورت همزمان بر روی دیگر دیوایس های خود داشته باشید.

یخچال فریزر هوشمند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.