کانوکشن در مایکروویو چیست؟

کانوکشن در مایکروویو

تکنولوژی یکی از آن دنیا هایی است که انتهایی ندارد. به هر گوشه ای سرک می کشد و خودی نشان می دهد و قسمتی از زندگی را برای ما از اینی هم که هست راحت تر می کند. محصولات و لوازم خانگی هم با آغوش باز از این فناوری ها استقبال می کنند. اما برخی اوقات نام های عجیبی که این نوآوری ها دارند کمی ما را گیج می کنند. درست مثل کانوکشن در مایکروویو. با دارین مارکت همراه باشید تا به شما بگویم این تکنولوژی دوست داشتنی دقیقا برای شما چه کاری انجام می دهد.

مایکروویو بدون کانوکشن  VSمایکروویو با کانوکشن

اگر به تازگی قصد خرید مایکروویو را کرده باشید شاید با این اصطلاح فروشنده ها برخورد کردید که به شما چندین مدل را نشان می دهند و می گویند این یکی کانوکشن دارد و آن یکی ندارد. در بیشتر مواقع هم شما نمیدانید فروشنده چه می گویند و منظورش چیست و هم آن فروشنده بخت برگشته هم می داند که دارد چه تکنولوژی را معرفی می کند. هر دو هم به یک دیگر لبخند می زنید و همین کانوکشن دار را می خرید که خدای نکرده محصول معیوب و بدون کانوکشن به خانه شما راه پیدا نکند. اما به این فکر کرده اید که کانوکشن در مایکروویو اصلا به چه معنی است؟

کانوکشن در مایکروویو به چه معنا است؟

حالا که یک مایکروویو کانوکشن دار خریده اید وقت آن است که استفاده آن را بدانید.  کانوکشن در واقع فناوری نوینی است که کیفیت آشپزی با مایکروویو ها را چندین درجه ارتقا داده است. مایکروویو نسل های پیشین غذایی با قسمت بیرونی خشک و قسمت داخلی خام تحویل شما می دادند. اما کانوکشن در مایکروویو ها به داد ما رسید و این مشکل را حل کرد.

این تکنولوژی دوست داشتنی با یک فن که در پشت محصول تعبیه می شود هوا را منتشر می کند. این انتشار از حرارت مستقیم به مواد غذایی جلوگیری می کند. در عوض با استفاده از پالس های حرارتی مواد غذایی را از درون به بیرون گرم می کند. در نتیجه غذایی که برای شما آماده می شود به خوبی مغز پخت شده و قسمت های بیرونی آن هم نرم و لذیذ باقی می مانند.

مایکروویو های دارین مارکت

شاید از خود این سوال را بپرسید خب از کجا می توانم مایکروویو خوب و با کیفیت بخرم که هم این فناوری را داشته باشد و هم قیمت مناسب باشد؟

باید بگوییم که شرکت دارین مارکت همواره از محصولات با تکنولوژی های نوین استقبال می کند و تمام محصولات واردتی خود را از بین آن ها انتخاب می کند. از این رو تمامی مایکروویو های موجود در فروشگاه دارین مارکت همگی این فناوری را ساپورت می کنند. اگر به خرید یک مایکروویو کانوکشن دار علاقه دارید ما را خبر کنید.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.