کولر گازی سامسونگ یا ال جی کدام یک بهتر است؟

کولر گازی سامسونگ یا ال جی

بیشتر کسانی که به فکر خرید کولر گازی هستند، اغلب به سراغ برند های شناخته شده ای مانند ال جی، سامسونگ، گری و هیتاچی می روند. اما خب ظاهر جذاب ال جی و سامسونگ بیشتر افراد را به خود جذب می کند. اما مشکل اصلی خریداران این است که نمی دانند کولر گازی سامسونگ یا کولر گازی ال جی کدام یک بهترین روش عملکردی را از خود نشان می دهند. در این مطلب دارین مارکت راهنمای شما برای انتخاب بهترین برند هستیم.

کولر گازی سامسونگ

برند کره ای سامسونگ همواره به سبب طراحی های جنجالی و قابلیت های ویژه ای که در کولر گازی های خود می گنجاند زبان زد خاص و عام بوده است. اکثر ایرانی ها با این برند محبوب آشنایی دارند و در هر خانه ای حداقل یکی از محصولات این برند پیدا می شوند. بدون شک کیفیت عالی و کارایی های عالی تر آن شما را به وجد آورده است.

اما کولر گازی سامسونگ در انواع مدل ها و ظرفیت ها تولید می شود. هر کدام از آن ها دارای امکانات ویژه ای بوده که می توانند بیشتر نیاز های شما را برآورده کنند. از این امکانات میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

سیستم اینورتر قدرتمند و هوشمند

صرفه جویی در مصرف انرژی

بکارگیری فیلترهای مختلف از جمله فیلتر Full HD، فیلتر ضد باکتری، فیلتر بوزدایی

استفاده از سیستم هایی مانند سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (Energy Saving)، سیستم Good Sleep، سیستم سرمایش سریع Turbo Cooling، سیستم تصفیه هوای دو حالته

پرتاب باد دورانی

تنظیم خودکار وزش باد

سیستم رطوبت گیر

تنظیم دمای هوای محیط

حالت خواب

تایمر زمانی

کولر گازی ال جی

ال جی با تولید سری های تایتان و آرت کول در کولر گازی های خود تحولی شگرف به وجود آورد. انواع کولر گازی های این برند دارای بدنه ضد زنگ با رنگ جذاب و طراحی شیک می باشد. هر کدام از این مدل ها و سایر مدل های دیگر این برند مشهور کره ای فوق العاده کارایی داشته و مصرف کم و صدای بسیار کمتر آن ها مورد توجه همگان قرار گرفته است. از جمله امکانات کولر گازی ال جی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کمپرسور روتاری

سیستم اینورتر هوشمند

فیلترهای مختلف (از جمله: آنتی باکتریال، ضد آلرژی، یون بوزدایی، پلاسما، ضد آنفولانزا، محافظ چند مرحله ای

دارای پرتاب باد 3 بعدی

صدای بسیار کم

مصرف انرژی بسیار پایین

حالت خواب

سیستم شستشوی اتوماتیک

سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving)

کولر گازی سامسونگ یا ال جی کدام را بخریم؟

شاید با مقایسه امکانات هر دو برند متوجه شده باشید که هر دو تقریبا امکانات مشابهی دارند تنها نام فناوری ها را عوض کرده و شخصی سازی کرده اند. به جرات می توان گفت هر دو برند بسیار با کیفیت بوده و هر کدام از این دو برند را که خریداری کنید حتما از خرید خود لذت خواهید برد.

[imagebox image_url=”12585″ image_hover=”disable” url=”https://instagram.com/darinmarket_com?utm_source=ig_profile_share&igshid=1dl5klrr4st8e”]
[imagebox image_url=”12586″ image_hover=”disable” url=”https://t.me/Darinmarketbaneh”]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.